İletişim Bilgileri

Özel DentEuropa Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği

Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:25/2 34662 Üsküdar / İstanbul

DentEuropa London

DentEuropa Frankfurt

DentEuropa Basel

Adres Tarifi

DentEuropa Dental Group İstanbul Üsküdar'da bulunmaktadır.

Kadıköy'den 13, 14, 14R, 14Y numaralı otobüslerden birine binerek Altunizade durağnda inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile DentEuropaya ulaşabilirsiniz.

Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade istasyonunda inerek 3 dakikalık bir yürüyüş ile DentEuropaya ulaşabilirsiniz.

Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade istasyonunda inerek 3 dakikalık bir yürüyüş ile DentEuropaya ulaşabilirsiniz.

Gebze, Tuzla taraflarından Marmaray ile Üsküdar'a geliniz. Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Altunizade istasyonunda inerek 3 dakikalık bir yürüyüş ile DentEuropaya ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüse binerek Altunizade durağında indiğinizde 3 dakikalık bir yürüyüş ile DentEuropaya ulaşabilirsiniz.

Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Gayrettepe istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile  Altunizade durağında indiğinizde 3 dakikalık bir yürüyüş ile DentEuropaya ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu

Adınız
Adınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
E-Posta Adresiniz
Konu
Konu
Mesajınız
Mesajınız
Güvenlik Kodu